Yhteystiedot

Naisten Linja
0800 02400 (maksuton)
ma-pe klo 16-20, la-su 12-16

Toimisto
PL 136, 00121 Helsinki
Puh. 09 436 1008
toimisto@naistenlinja.fi

 

Kaisa Åberg
Toiminnanjohtaja
050-577 0595
kaisa.aberg@naistenlinja.fi

 

Johanna Storck
Viestinnän suunnittelija
050-358 4009
johanna.storck@naistenlinja.fi

 

Katja Orpana
Vapaaehtoistyön koordinaattori
050-377 7861
katja.orpana@naistenlinja.fi

 

Sonja Tihveräinen
Sosiaalityöntekijä
050-911 0432
sonja.tihverainen@naistenlinja.fi

 

Katriina Raine
Kehittämistyön suunnittelija
050-569 6112
katriina.raine@naistenlinja.fi

 

Louna Hakkarainen
Hankekoordinaattori, Turv@verkko
050-414 0544
louna.hakkarainen@naistenlinja.fi

 

Ada Kairavuori
Sosionomiopiskelija
ada.kairavuori@naistenlinja.fi

Sanna Sutela
Järjestökoordinaattori
050-470 7540
sanna.sutela@naistenlinja.fi

Naisten linja on valtakunnallinen, maksuton neuvonta- ja tukipalvelu väkivaltaa, uhkaa tai pelkoa kokeville naisille ja tytöille sekä heidän läheisilleen.

www.naistenlinja.fi / 0800 02400 (ma-pe klo 16-20, la-su klo 12-16)