Yhteystiedot

Naisten Linja
0800 02400 (maksuton)
ma-pe klo 16-20, la-su 12-16

Toimisto
PL 136, 00121 Helsinki
Puh. 09 436 1008
toimisto@naistenlinja.fi

NL_Elinakasvot

 

Elina Nikulainen
Toiminnanjohtaja
050-413 1470
elina.nikulainen@naistenlinja.fi

 

Johanna Storck
Viestinnän suunnittelija
050-358 4009
johanna.storck@naistenlinja.fi

 

Noora Siivonen
Sosiaalityöntekijä
050-377 7861
noora.siivonen@naistenlinja.fi

NL_Kaisa_Aberg

 

Kaisa Åberg
Suunnittelija, kehittämistyö
050-577 0595
kaisa.aberg@naistenlinja.fi

 

Pirkko Justander
Suunnittelija, naisten moninaisuus
050-525 41 83
pirkko.justander@naistenlinja.fi

 

Katriina Raine
Järjestöassistentti
050-569 6112
katriina.raine@naistenlinja.fi

 

Kaisu Lumme
Koordinaattori, Oulun toiminta
050-401 5312
oulu@naistenlinja.fi

 

Naisten linja on valtakunnallinen, maksuton neuvonta- ja tukipalvelu väkivaltaa, uhkaa tai pelkoa kokeville naisille ja tytöille sekä heidän läheisilleen.

www.naistenlinja.fi / 0800 02400 (ma-pe klo 16-20, la-su klo 12-16)