Yhteystiedot

Naisten Linja
0800 02400 (maksuton)
ma-pe klo 16-20, ti klo 12-14

Toimisto
PL 136, 00121 Helsinki
Puh. 09 436 1008
Huom! Toimistonumero ei ole tällä hetkellä käytössä Naisten Linjan siirryttyä etätyöskentelyyn. 
toimisto@naistenlinja.fi

Hanni Kangasmäki
Vs. toiminnanjohtaja
050-518 2231
hanni.kangasmaki@naistenlinja.fi

 

Ada Kairavuori
Viestinnän suunnittelija
050-358 4009
ada.kairavuori@naistenlinja.fi


Heli Laakkonen

Vapaaehtoistyön koordinaattori
050-567 2974
heli.laakkonen@naistenlinja.fi


Louna Hakkarainen
Hankepäällikkö, Turv@verkko
050-414 0544
louna.hakkarainen@naistenlinja.fi


Hanni Halonen

Kehittämistyön suunnittelija
050-569 6112
hanni.halonen@naistenlinja.fi


Irina Tselikova

Järjestöassistentti
050-470 7540
irina.tselikova@naistenlinja.fi

Petteri Keränen
Korkeakouluharjoittelija, Turv@verkko-hanke
petteri.keranen@naistenlinja.fi

 

Noora Lautjärvi
Toiminnanjohtaja (perhevapaalla)
noora.lautjarvi@naistenlinja.fi

 

Sonja Tihveräinen
Hanketyöntekijä, Turv@verkko (opintovapaalla)
050-911 0432
sonja.tihverainen@naistenlinja.fi

 

Katriina Raine
Kehittämistyön suunnittelija (virkavapaalla)
katriina.raine@naistenlinja.fi

Naisten Linja Suomessa ry:n hallitus 2020

 

Puheenjohtaja
Otava Piha
puheenjohtaja@naistenlinja.fi

 

Varsinaiset jäsenet:
Otava Piha, pj
Jenna Flinck, vpj
Anne Kantoluoto
Niina Kurkinen
Anni Luoto
Sara Mäkäräinen
Terhi Suokas

Varajäsenet:
Tanja Aidanjuuri-Vestala
Leena Koivisto

Naisten linja on valtakunnallinen, maksuton neuvonta- ja tukipalvelu väkivaltaa, uhkaa tai pelkoa kokeville naisille ja tytöille sekä heidän läheisilleen.

www.naistenlinja.fi / 0800 02400 (ma-pe klo 16-20)